Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Novinka

ROZMARÝNOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ

100 % rozmarýnový esenciální olej (inci. rosmarinus officinalis) antiseptické a protiinfekční účinky, které podporují zdravé fungování imunitního systému. Má také silné stimulační, protikřečové a uvolňující účinky a díky tomu že stimuluje a zahřívá, tak ulevuje od znaků chronické únavy, roztroušené sklerózy, dny, revmatismu, ztuhlých kloubů a bolesti svalů. Ulevuje od duševního i fyzického vyčerpání. Tento olej je výborný pro posílení kardiovaskulárního systému a zlepšení buněčného dýchaní a detoxikace organismu. Jedná se o duševní stimulant - podporuje činnost centrální nervové soustavy a zlepšuje intelekt a schopnost levé hemisféry vybavovat so čísla, fakta. Je vhodný pro meditaci, pro výrobu směsi pro učení.

Spirituální působení: Není známo.

Mentální působení: Zlepšuje paměť, čistí a stimuluje mysl. Před namáhavou mentální aktivitou je vhodné inhalovat rozmarýnový olej.

Emocionální působení: Povznášející a povzbuzující.

Fyzické působení: Aktivuje fyzické tělo. Je vhodné ho použít před řízením auta, abyste zůstali během jízdy bdělí. Inhalace je vhodná pro čilost. Pomáhá také čísti dýchací systém a pomáhá rozšířit plicní sklípky.

 


  • Skladem
105 Kč
Kategorie: 100 % ESENCIÁLNÍ OLEJE
Položka byla vyprodána...
 

UPOZORNĚNÍ:

Naše esenciální / éterické oleje jsou vysoce koncentrované. Jsou čistě přírodní ale díky své síle mohou být při nesprávném užívání potenciálně nebezpečné. Jedna kapka silice obsahuje vůni a také účinné látky přibližně z 1 kg rostliny a proto se dávkování počítá na kapky.

DÁVKOVÁNÍ:

Základ je 1 % ředění = 2 kapky esenciálního oleje do 10 ml nosného oleje.

Pokud zvýšíme objem nosného oleje, tak přímo úměrně zvyšujeme i počet kapek esenciálního oleje. Při směsi 30 ml nosného oleje bude 1 % roztok obsahovat 6 kapek esenciálního oleje.

Dospělý zdravý člověk: 2,5 – 3 % ředění (tzn. cca 6 kapek EO do 10 ml nosného oleje)

Miminka do 2 let: 0,5 % (tzn. 1 kapka EO do 10 ml nosného oleje)

Děti od 2 do 6 let: 1 % (tzn. 2 kapky EO do 10 ml nosného oleje

Těhotné, starší lidé, děti od 6 do 12 let: 1 - 1.5 % (tzn. 3 kapky EO do 10 ml nosného oleje)

Skladování:

Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě, po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: