Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz

OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU (inci. nigella sativa)

1014

100 % PŘÍRODNÍ, JEDNODRUHOVÝ, ZA STUDENA LISOVANÝ, PRVNÍ LIS, OLEJ Z ČERNÉHO KMÍNU - ZNÁMÝ TAKÉ JAKO ČERNUCHA SETÁ

Tento přírodní lék je vynikající na detoxikaci, podporu imunity, dýchací potíže, astma, záněty průdušek, podporu trávení, ekzémy, akné, autoimunitní onemocnění.

Má blahodárné účinky na zdraví. Má regulační a posilující účinek na imunitní systém. Obsahuje vysokého množství nenasycených mastných kyselin, proto se hodí jako podpůrný prostředek k léčbě mnoha onemocnění. Také obsahuje hořčinu nigellin, která zmírňuje průduškové spasmy a působí výrazně proti alergiím, senné rýmě, astmatu, ekzémům, nadýmání, ulevuje při průduškových onemocněních, trávicích a střevních potížích. Je velmi účinný proti parazitům, virům, bakteriím a plísním, proto je vhodné ho užívat při detoxikaci a také na podporu imunity.

Výborný je během období chřipek a nachlazení, smíchejte olej s medem a / nebo česnekem, tato směs je skvělá pro účinnou podporu imunity. Černý kmín by měl být užíván denně jako preventivní opatření pro všechny nemoci a celoživotní vitalitu.  • 389 Kč / 250 ml
  • Skladem
389 Kč
Kategorie: 100 % PŘÍRODNÍ ROSTLINNÉ OLEJE
Země původu: Egypt
Kvalita: První lis
Výroba: Za studena lisovaný
 

Olej z egyptského černého kmínu (černuchy seté)  je právem nazýván jako zlato faraonů, známý na Středním východě také jako "Osivo požehnání".

Starověcí Egypťané tento olej používali již před 2 000 lety. Velice oblíbený byl u Kleopatry, Nefertiti anebo třeba Tutanchamona díky jeho blahodárným účinkům jak na zdraví, tak na krásu. Dokonce i prorok Muhammad říkal, že semeno černého kmína pomáhá proti každé nemoci kromě smrti.

Tento 100 % jedno druhový a přírodní olej neobsahuje žádné levnější oleje, příměsi, chemické látky ani konzervanty či barviva. Jedná se o olej nejvyšší kvality z prvního lisu, vzhledem k tomu, že je v potravinářské kvalitě, tak je vhodný jak pro vnitřní tak vnější užití.