Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

AROMATERAPEUTICKÉ SOJOVÉ SVÍČKY

Aromaterapeutické Sójové Svíčky jsou vyrobeny z čistých éterických olejů a přírodního sójového vosk. Jsou 100 % přírodní, čisté a veganské. 

Svíčky ze sójového vosku jsou skvělou ekologickou alternativou k parafínovým svíčkám. Sójové svíčky hoří rovnoměrně, takže Vám po stranách nádob nezůstane žádný vosk. Krásně rozptýlí vůni a jsou lepší pro naši planetu.

Sójové Svíčky také hoří o 30-50% déle a neobsahují toxiny, které jsou v parafínových svíčkách. Tuto řadu si jednoduše zamilujete!

Každá kombinace čistých olejů je namíchaná tak, aby podpořila danou oblast vašeho života, ať se jedná o jasné myšlení, relaxaci, energii, či dobrou náladu. Při používaní svíčky se aroma pomalu a jemně rozplyne a naplní každou místnost skutečnou aromaterapeutickou vůní. 

Klasický a moderní tvar skleněné nádoby z jantarového skla doplní každou místnost v domácnosti nebo kancelářský interiér. Tyto recyklovatelné nádoby ze skla je možné znovu použít.

Sójová svíčka je balená v pěkné krabičce z kraftového papíru a to z ní dělá ideální dárek pro každou příležitost. Každá svíčka je ručně nalévaná v malých dávkách a doba hoření je až 40 hodin.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...