Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ESENCIÁLNÍ SMĚS - 2. SAKRÁLNÍ ČAKRA

Efekt lupa
  • 1 z 2

2.SAKRÁLNÍ ČAKRA je směs 100% přírodních esenciálních olejíčků (tea tree, ylang ylang, citronová tráva), která je vhodná pro harmonizaci 2. sakrální čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci do aromalapy, aromadifuzeru nebo do oblíbené kosmetiky či základního oleje.

Druhá čakra souvisí s potěšením, sexualitou a radostí. Podporuje emocionální a fyzické aspekty zdraví a řídí mnoho tělesných tekutin, od pohlavních orgánů přes močový měchýř až po ledviny. Energie proudící skrze sakrální čakru umožní člověku cítit se dynamicky, povzbudivě a sebevědomě. Vyvážená sakrální čakra podpoří smyslnost, kreativitu a zdravé emoce. Sakrální čakra je spojena se vztahy. Může podporovat zdravé vztahy tím, že pomáhá vytvářet intimní vztahy a zdravé hranice. Obnovení rovnováhy v sakrální čakře zase obnoví rovnováhu ve vztazích.

Pomoci nám může také mantra: „Vědomě propouštím vše staré a nepotřebné ze svého života“

Vhodné použití: Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
249 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čistění čaker