Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ESENCIÁLNÍ SMĚS - 3. SOLAR PLEXUS ČAKRA

Efekt lupa
  • 1 z 2

3.SOLAR PLEXUS ČAKRA je směs 100% přírodních esenciálních olejíčků (citron, pomeranč, hřebíček), která je vhodná pro harmonizaci 3. solar plexus čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci do aromalapy, aromadifuzeru nebo do oblíbené kosmetiky či základního oleje.

Čakra solar plexus je třetí čakrou, která řídí sebedůvěru, sebeúctu, cílevědomost a vrozenou sílu. V případě harmonizace třetí čakry, můžeme zažívat zvýšené dovednosti sebevyjádření a větší důvěru v sebe sama. Díky tomu se lidé cítí motivovaní a hlouběji chápou svůj životní cíl.

Pomoci nám může také mantra: „Vědomě stojím ve své síle“, "Odpouštím si minulé chyby a vnímám v nich velké poselství a ponaučení", "Mám odvahu žít svůj životě vědomě"

Vhodné použití: Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
249 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čistění čaker