Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ESENCIÁLNÍ SMĚS - 4. SRDEČNÍ ČAKRA

Efekt lupa
  • 1 z 2

4. SRDEČNÍ ČAKRA je směs 100% přírodních esenciálních olejíčků (levandule, růže, šalvěj), která je vhodná pro harmonizaci 4. srdeční čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci do aromalapy, aromadifuzeru nebo do oblíbené kosmetiky či základního oleje.

Srdeční čakra řídí lásku člověka k sobě samému i ke svému okolí, podporuje empatii, soucit a odpuštění.

4. čakra je středem sedmi čaker. V čakrovém systému hraje zásadní roli tím, že přemosťuje spodní a horní čakry a proto vyvážená srdeční čakra může podpořit harmonii a lehkost člověka prostřednictvím jeho božských zkušeností. Právě v srdci můžeme přijmout celé své já.

Pomoci nám může také mantra: „Jsem vědomě ve svém těle a je to tak v pořádku“, "Žiju v souladu s Matkou Zemím, která naplňuje mé potřeby", "Miluji své tělo a jeho moudrost"

Vhodné použití: Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
249 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čistění čaker