Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ESENCIÁLNÍ SMĚS - 5. KRČNÍ ČAKRA

Efekt lupa
  • 1 z 2

5.KRČNÍ ČAKRA je směs 100% přírodních esenciálních olejíčků (máta, pomeranč, eukalyptus, kadidlo), která je vhodná pro harmonizaci 5. krční čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci do aromalapy, aromadifuzeru nebo do oblíbené kosmetiky či základního oleje.

Krční čakra řídí sebevyjádření, komunikaci a schopnost říkat svou pravdu. Pátá čakra hraje v čakrovém systému zásadní roli. Vyvážená krční čakra pomáhá při vnitřní komunikaci, verbální komunikaci a tvůrčích nápadech. Díky krční čakře mohou lidé lépe přijímat své prožité zkušenosti a přijmout svou originalitu.

Pomoci nám může také mantra: "Svou řečí neškodím", "Vyjadřuji se vědomě, autenticky a s grácií"

Vhodné použití: Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
249 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čistění čaker


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: