Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ESENCIÁLNÍ SMĚS - 6. ČAKRA TŘETÍHO OKA

Efekt lupa
  • 1 z 2

6.ČAKRA TŘETÍHO OKA je směs 100% přírodních esenciálních olejíčků (heřmánek, cedr, rozmarýn, levandule), která je vhodná pro harmonizaci 6. čakry třetího oka. Tento olejíček je vhodný na aplikaci do aromalapy, aromadifuzeru nebo do oblíbené kosmetiky či základního oleje.

Čakra třetího oka řídí duchovní komunikaci, uvědomování a vnímání.  Má ženskou energii a řídí duchovní komunikaci, vědomí a vnímání. 

Toto vnitřní oko může při otevření prohloubit jejich duchovní spojení a poskytnout lidem moudrost, poznání a vhled. Buddhisté považují třetí oční čakru za "oko vědomí".

Jedná se o vysoce duchovní čakru, která souvisí s psychickými schopnostmi. Vyvážená čakra třetího oka dává jedinci šestý smysl nebo silnou intuici. Tyto psychické schopnosti nebo vnitřní vedení mohou podpořit zkušenosti v reálném světě tím, že lidem umožňují důvěřovat vlastnímu instinktu a vnitřnímu hlasu. Tato schopnost pomáhá lidem prožívat fyzický svět kolem sebe s vnitřní moudrostí a světlem.

Pomoci nám může také mantra: "Jsem vědomým zdrojem své pravdy", "Jsem otevřený/á duchovnímu světu", "Vidím jasně můj životní cíl"

Vhodné použití: Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
249 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čistění čaker