Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

ESENCIÁLNÍ SMĚS - 7. KORUNNÍ ČAKRA

Efekt lupa
  • 1 z 2

7. KORUNNÍ ČAKRA je směs 100% přírodních esenciálních olejíčků (damašská růže, jasmín, myrta, geranium), která je vhodná pro harmonizaci 7. korunní čakry . Tento olejíček je vhodný na aplikaci do aromalapy, aromadifuzeru nebo do oblíbené kosmetiky či základního oleje.

Korunní čakra představuje duchovní vědomí a transformaci. Korunní čakra je nejvyšší čakrou. Následuje po dalších šesti čakrách, včetně kořenové čakry, sakrální čakry, čakry solar plexu, srdeční čakry, hrdelní čakry a čakry třetího oka. Korunní čakra v kombinaci s nižšími čakrami tvoří dohromady jemný energetický systém. Sahasrára je vstupním bodem pro lidskou životní sílu, která se do energetického systému těla vlévá z vesmíru.

Vhodné použití: Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
249 Kč
Kategorie: AROMATERAPIE
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čistění čaker