Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Kód: 572 | Značka: Aref herbs and oils

Balíček pro dědečka - Pevné Zdraví

654 Kč 872 Kč Sleva 25 % 540 Kč bez DPH
Skladem (> 1 ks)

Darujte dědečkovi PEVNÉ ZDRAVÍ a poděkujte mu tímto balíčkem za jeho přítomnost ve Vašem životě a zároveň vám tak přejte další společná dlouhá léta. Dejte dědečkovi najevo, že si vážíte jeho péče, jeho moudré a bezpodmínečné lásky.  Tento balíček obsahuje kombinaci 3 olejů a to konkrétně - oleje z černého kmínu, esenciálního hřebíčkového oleje a rukolového oleje

 

Tyto tři luxusní olejíčky zajistí Vašemu dědečkovi péči, kterou si právě on zaslouží, protože i on se o Vás láskyplně staral. Projevte svému dědečkovi lásku a náklonnost tímto krásným balíčkem, který je plný pozitivní egyptské energie a zdraví. 

 

Na výběr pro balení jsou dva typy krabic, při nákupu napište do poznámek variantu buď víko oválné nebo se srdíčky.

Kategorie: DÁRKOVÉ SETY

Proč jsem zvolila kombinaci právě těchto olejů?

 

Olej z černého kmínu - z černuchy seté - je to jedna z nejčasnějších kultivovaných rostlin v lidských dějinách. To znamená, že byla jedním z prvních poskytovatelů života.Tyto černé semena obsahují více než 100 známých chemických sloučenin a některé z nich jsou stále objeveny a identifikovány. Hlavní účinnou látkou v oleji černého kmínu je krystalický nigellon. Olej z černého kmínu obsahuje také beta sitosterol, tymochinon, kyselinu myristovou, kyselinu palmitovou, kyselinu stearovou, kyselinu palmitoleovou, kyselinu olejovou, kyselinu linolovou, kyselinu arachidonovou, proteiny a vitaminy B1, B2 a B3. Obsahuje také vápník, kyselinu listovou, železo, měď, zinek a fosfor. Vysoký obsah fytosterolů, který se vyskytuje v černém kmínu, je také nezbytný pro přirozenou produkci hormonů, provitaminu D a žlučové kyseliny lidského těla, které pomáhají při prevenci endokrinních poruch, imunitní nedostatečnosti a kardiovaskulárního onemocnění.

 

Černý kmín to pomáhá stimulovat produkci kostní dřeně a buněk imunitního systému. Zvyšuje produkci interferonu, chrání zdravé buňky před poškozujícími účinky škodlivých útočníků, pomáhá ničit nádorové buňky a zvyšuje počet B-buněk produkujících protilátky uvnitř nás.

Černý kmín podporuje celé tělo. Jeho imunitní vlastnosti a účinné látky dokázaly, že pomáhají bojovat s nekonečným seznamem onemocnění a autoimunitních poruch prostřednictvím podpory produkcí imunitních buněk těla, kostní dřeně a přirozeného interferonu. Dokonce i pro lidi v nejlepším zdravotním stavu, konzumace černého kmínu pravidelně výrazně zvýšila jejich vitalitu a pohodu!

 

Účinky na zdraví: 

  • regulační a posilující účinek na imunitní systém
  • obsah vysokého množství nenasycených mastných kyselin, proto se hodí jako podpůrný prostředek k léčbě mnoha onemocnění
  • obsah hořčiny nigellin, která zmírňuje průduškové spasmy
  • působí výrazně proti alergiím, senné rýmě, astmatu, ekzémům, nadýmání, ulevuje při průduškových onemocněních, trávicích a střevních potížích
  • účinný proti parazitům, virům, bakteriím a plísním, proto je vhodné ho užívat při detoxikaci a také na podporu imunity 

 

 

Esenciální hřebíčkový olej nejen, že krásně voní ale je unikátní díky svým antimikrobiálním, protiplísňovým, antiseptickým, antivirovým, afrodiziakálním a stimulačním vlastnostem. Používá se k léčbě mnoha zdravotních potíží, například na bolest zubů, zažívací potíže, kašel, astma, bolesti hlavy, stres a detoxikaci krve. 

 

Rukolový olej obsahuje velké množství užitečných minerálů a vitamínů. Rukolový olej je široce používán k léčbě žilní insuficience a vysokého krevního tlaku, deprese a stresu. Další užitečnou vlastností rukoly spočívá v tom, že normalizuje metabolismus. Je známo, že normalizace metabolismu pomáhá v boji proti nadváze. Tento olej napomáhá ke zvýšení hemoglobinu v krvi a odstraňuje z těla nadměrný cholesterol. Doporučuje se používat pacienty s diabetem. Olej je používán také k léčbě dny či zánětů močových cest. Výborný je také na vypadávání vlasů. Doporučuje se konzumovat při chemoterapii a rakovině – výzkum ukázal, že vitamin A a také flavonoidy mohou pomoci chránit tělo před rakovinou kůže, rakovinou plic, stejně jako rakovinou ústní dutiny.

 

 

Olejíčky se dají různě kombinovat a míchat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: