Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Kód: 560 | Značka: Aref herbs and oils

Balíček pro maminku - Vděčnost

649 Kč 1 183 Kč Sleva 45 % 536 Kč bez DPH
Skladem (> 1 ks)

Darujte mamince VDĚČNOST. Vděčnost za to, že Vám dala to nejcennější z nejcennějšího - VÁŠ ŽIVOT. Vyjádřete tímto balíčkem své mamince všechno to, co se mnohdy těžko popisuje slovy. Tento balíček obsahuje kombinaci 3 olejů a to konkrétně - mandlového oleje, oleje z damašské růže a dýňového oleje a děkovný dopis pro maminku.

 

Tyto tři luxusní olejíčky zajistí vaší mamince péči, kterou si právě ona zaslouží, protože i ona o vás láskyplně a laskavě pečovala a pečuje. Projevte svojí mamince lásku a náklonnost tímto krásným balíčkem, který je plný pozitivní egyptské energie. 

Na výběr pro balení jsou dva typy krabic, při nákupu napište do poznámek variantu buď víko oválné nebo se srdíčky.

Kategorie: DÁRKOVÉ SETY

Proč jsem zvolila kombinaci právě těchto olejů?

 

Mandlový olej Vaše maminka využije hlavně v péči o pokožku, je to jeden z nejcennějších olejů, obsahuje velké množství důležitých minerálů, jako je vápník, draslík či hořčík a také vitamíny A a E. Pro naši pokožku je vitamín E obzvláště důležitý a díky vysokému obsahu toho vitamínu je mandlový olej silný antioxidant, který kůži regeneruje, posiluje a chrání před nepříznivými účinky vnějších vlivů. Pokožka je díky péči tímto olejem odolnější vůči poškození, dehydrataci, podráždění a také vůči známkám stárnutí. Výborný je také při léčbě tmavých kruhů a otoků pod očima.

 

Esenciální olej z damašské růže je právem jedním z nejdražších olejů. Pro Vaši maminku bude obzvláště vhodný, protože má všestranné (nejen) terapeutické účinky. Tento olejíček vyrovnává hladinu ženských hormonů, upravuje menstruační cyklus a zmírňuje premenstruační napětí a příznaky menopauzy. Tento olej má velmi silné emocionální, energetické, mentální i spirituální působení. Růžový olej zeslabuje emocionální bolest a čistí emocionální pole, čistí auru a vyrovnává energii srdce. Je výborný na posílení ženské energie, je uklidňující a podporuje v zásadních životních změnách. Vhodný je také pro péči o pohlavní orgány, ale také o pleť a citlivou pokožku. Tento olej vyhlazuje jemné vrásky, je čistící, hydratující a tonizační. 

 

Dýňový olej je vyloženě elixírem zdraví a řadí se mezi nejzdravější oleje vůbec. Tento olej má silné antioxidační účinky, pomáhá při hubnutí anebo třeba při vypadávání vlasů. Má vysoký obsah minerálních látek a vitamínů E, A, B1, B2, B a D. Tento olejíček zabraňuje předčasnému stárnutí a zpomaluje degenerativní procesy. Posiluje imunitu, dodává organismu energii a chrání játra. Tento olej Vaše maminka může využít jako součást studené kuchyně, nebo i do hotových jídel. V případě prevence je vhodné konzumovat 2 kávové lžičky (3-5 ml) denně. V případě léčby může být dávka až 2 polévkové lžíce denně.

 

Olejíčky se dají různě kombinovat a míchat. 

 

Text dopisu: 

 

Milá maminko,

 

Dneska ode mě dostáváš tento originální dáreček, protože dnešní den oslavujeme nejen materiálním dárkem ale i láskou ve formě tohoto dopisu.  Láska je nám totiž tím největším darem na tomto světě.

Maminko moje milovaná.

Jsi člověkem, který obětoval kus svého života pro ten můj. A to je ten největší životní dar, jaký jsi mi kdy mohla dát.

Jsi člověkem, který mě nosil 9 měsíců ve svém bříšku.

Jsi člověkem, který mě porodil, který se o mě ve dne v noci staral v tom nejzranitelnějším období v mém životě.

Ani „Miluji Tě“ vyslovené tisíckrát, ani miliony věcných dárků nedokážou vynahradit to vše, co jsi pro mě udělala.

Děkuji Ti za to, že jsi pro mě vždy a za jakýchkoliv okolností chtěla a chceš, dělala a děláš jen to nejlepší, co jsi mohla a můžeš.

Děkuji Ti, že jsi se o mě vždy s láskou a péči starala a staráš.

Děkuji Ti za to, že vždycky stojíš při mně, že mě podporuješ a dáváš mi za jakýchkoliv okolností lásku.

 Děkuji Ti, za jakoukoliv chvilku, kterou se mnou strávíš, protože ani jednu z nich, neberu za samozřejmou.

Miluji Tě – bezpodmínečně přesně takovou, jaká jsi.

 

Krásný den Matek

 

Tvoje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: