Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.barboraaref.com

Balíček pro maminku - Vděčnost

Darujte mamince VDĚČNOST. Vděčnost za to, že Vám dala to nejcennější z nejcennějšího - VÁŠ ŽIVOT. Výjádřete tímto balíčkem své mamince všechno to, co se mnohdy těžko popisuje slovy. Tento balíček obsahuje kombinaci 3 olejů a to konkrétně - mandlového oleje, oleje z damašské růže a dýňového oleje a vánoční dopis pro maminku.

 

Tyto tři luxusní olejíčky zajistí vaší mamince péči, kterou si právě ona zaslouží, protože i ona o vás láskyplně a laskavě pečovala a pečuje. Projevte svojí mamince lásku a náklonnost tímto krásným balíčkem, který je plný pozitivní egyptské energie. 

Na výběr pro balení jsou dva typy krabic, při nákupu napište do poznámek variantu buď víko oválné nebo se srdíčky.

  • 1 183 Kč 295 Kč –25 %
    734 Kč bez DPH
  • (> 1 ks) Skladem
888 Kč
Kategorie: VĚDOMÉ BALÍČKY
 

Proč jsem zvolila kombinaci právě těchto olejů?

 

Mandlový olej Vaše maminka využije hlavně v péči o pokožku, je to jeden z nejcennějších olejů, obsahuje velké množství důležitých minerálů, jako je vápník, draslík či hořčík a také vitamíny A a E. Pro naši pokožku je vitamín E obzvláště důležitý a díky vysokému obsahu toho vitamínu je mandlový olej silný antioxidant, který kůži regeneruje, posiluje a chrání před nepříznivými účinky vnějších vlivů. Pokožka je díky péči tímto olejem odolnjší vůči poškození, dehydrataci, podrážnění a také vůči známkám stárnutí. Výborný je také při léčbě tmavých kruhů a otoků pod očima.

 

Esenciální olej z damašské růže je právem jedním z nejdražších olejů. Pro Vaši maminku bude ovszvlášťe vhodný, protože má všestranné (nejen) terapeutické účinky. Tento olejíček vyrovnává hladinu ženských hormonů, upravuje menstruační cyklus a zmírňuje premenstruační napětí a příznaky menopauzy. Tento olej má velmi silné emocionální, energetické, mentální i spirituální působení. Růžový olej zeslabuje emocionalní bolest a čistí emocionální pole, čistí auru a vyrovnává energii srdce. Je výborný na posílení ženské energie, je uklidňující a podporuje v zásadních životních změnách. Vhodný je také pro péči o pohlavní orgány, ale také o pleť a citlivou pokožku. Tento olej vyhlazuje jemné vrásky, je čistící, hydratující a tonizační. 

 

Dýňový olej je vyloženě elixírekm zdraví a řadí se mezi nejzdravější oleje vůbec. Tento olej má silné antioxidační účinky, pomáhá při hubnutí anebo třeba při vypadávání vlasů. Má vysoký obsah minerálních látek a vitamínů E, A, B1, B2, B a D. Tento olejíček zabraňuje předčasnému stárnutí a zpomaluje degenerativní procesy. Posiluje imunitu, dodává organismu energii a chrání játra. Tento olej Vaše maminka může využít jako součást studené kuchyně, nebo i do hotových jídel. V případě prevence je vhodné konzumovat 2 kávové lžičky (3-5 ml) denně. V případě léčby může být dávka až 2 polévkové lžíce denně.

 

Olejíčky se dají různě kombinovat a míchat. 

 

Text dopisu: 

 

Milá maminko,

 

Dneska ode mě dostáváš tento originální dáreček, protože dnešní den oslavujeme nejen materiálním dárkem ale i láskou ve formě tohoto dopisu.  Láska je nám totiž tím největším darem na tomto světě.

Maminko moje milovaná.

Jsi člověkem, který obětoval kus svého života pro ten můj. A to je ten největší životní dar, jaký jsi mi kdy mohla dát.

Jsi člověkem, který mě nosil 9 měsíců ve svém bříšku.

Jsi člověkem, který mě porodil, který se o mě ve dne v noci staral v tom nejzranitelnějším období v mém životě.

Ani „Miluji Tě“ vyslovené tisíckrát, ani miliony věcných dárků nedokážou vynahradit to vše, co jsi pro mě udělala.

Děkuji Ti za to, že jsi pro mě vždy a za jakýchkoliv okolností chtěla a chceš, dělala a děláš jen to nejlepší, co jsi mohla a můžeš.

Děkuji Ti, že jsi se o mě vždy s láskou a péči starala a staráš.

Děkuji Ti za to, že vždycky stojíš při mně, že mě podporuješ a dáváš mi za jakýchkoliv okolností lásku.

 Děkuji Ti, za jakoukoliv chvilku, kterou se mnou strávíš, protože ani jednu z nich, neberu za samozřejmou.

Miluji Tě – bezpodmínečně přesně takovou, jaká jsi.

 

Veselé Vánoce maminko moje milovaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: