Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Kód: 566 | Značka: Aref herbs and oils

Balíček pro tatínka - Poděkování

812 Kč 1 083 Kč Sleva 25 % 671 Kč bez DPH
Skladem (> 1 ks)

Darujte tatínkovi PODĚKOVÁNÍ za to, že Vám dal to nejcennější z nejcennějšího - VÁŠ ŽIVOT. Vyjádřete tímto balíčkem svému tatínkovi poděkování za všechno to, co pro Vás kdy udělal. Tento balíček obsahuje kombinaci 3 olejů a to konkrétně - lněného oleje, pačuli oleje a sezamového oleje.

 

Tyto tři luxusní olejíčky zajistí Vašemu  tatínkovi péči, kterou si právě on zaslouží, protože i on se o Vás vždy laskavě staral. Projevte svému tatínkovi lásku a náklonnost tímto krásným balíčkem, který je plný pozitivní egyptské energie a zdraví. 

 Na výběr pro balení jsou dva typy krabic, při nákupu napište do poznámek variantu buď víko oválné nebo se srdíčky.

Kategorie: DÁRKOVÉ SETY

Proč jsem zvolila kombinaci právě těchto olejů?

 

 

Lněný olej je zcela unikátní potravinou. Čistí cévy od tukových nánosů, zvyšuje imunitu, posiluje trávení, pomáhá při snižování váhy, kompenzuje škodlivé účinky jiných tuků, pomáhá odolávat nepříznivému záření. Konzumací lněného oleje tatínkovi zajistíte výživu zevnitř celému tělu. Tento olej je nejhohatším rostlinným zdrojem cenných omega 3 - mastných kyselin. U mužů se používá k normální funkci prostaty. Skvělý je při zvýšené hladině cholesterolu, srdečních onemocnění, vysokému krevnímu tlaku - studie prokázaly schonost lněného oleje snížit hladinu cholesterolu, zlepšit průběh zánětlivých procesů v oblasti cév a snížit zvýšený krevní tlak. Tento olej také snižuje riziko vznoku infarktu myokardu či jeho opakování. 

 

Pačuli olejíček oplývá zemitou, kořeněnou vůní ideální pro muže. Tento olej je antibakteriální, protiplísňový, protizánětlivý, antimikrobiální a antiseptický. Tento olejíček uklidňuje nervozitu, zklidňuje emoce, deprese, strach a všechy vyvolané deprese. Pašuli olej pomíhí odstranit záněty jako akné, ekzémy, plísňoví infekce a lupy. Hojí rány, stahuje póry a je výborný na vrásky. Tento olej má regulační a regenerační účinky na kožní buňky a pomáhá tak regulovat mastnou a smíšenou pleť. Výborný je také jako parfém.

 

Sezamový olej obsahuje obrovské množství antioxidantů sezamin a sezamolin, které jsou velmi důležité pro zdraví jater, dále obsahuje vitamíny B,E,k, minerály jako vápník, hořčík, měď, fosfor, zinek, železo a omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny. Rovněž je bohatý na aminokyseliny. Působí tak jako prosředek pro prevenci osteoporózy, upravuje krevní tlak, snižuje hladinu cholesterolu, posiluje imunitní systém a účinně bojuje proti únavě a vyčerpanosti. Obsahuje vysoký podíl lecitinu, je proto vhodný k podpoře mozkové a nervové činnosti. Podporuje funkci žlučníku, jater, trávení, štítné žlázy a pročišťuje tlusté střevo. 

Olejíčky se dají různě kombinovat a míchat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: