Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Tip
Kód: 620

Balíček - zdraví a klid

484 Kč 647 Kč Sleva 25 % 400 Kč bez DPH
Skladem (> 1 ks)

Balíček s názvem ZDRAVÍ & KLID - obsahuje modrou energetickou svíčku, horovo oko a olej pačuli. Tento balíček je skvělou volnou pro každého, kdo potřebuje propojit svou DUŠI, MYSL a TĚLO a tyto tři aspekty svého bytí zklidnit, uzemnit a přejít do poklidné energie zdraví a pohody.

Kategorie: DÁRKOVÉ SETY

MODRÁ SVÍČKA - SYMBOL ZDRAVÍ A KLIDU 

Naše ručně vyrobená modrá rituální svíčka je energeticky nabitá k tomu, aby nám do života přinesla zdraví, klid, harmonii. Modré svíčky používáme, potřebujeme-li posílit ochranu, léčení, uzdravení, inspiraci, k nastolení klidu, míru, harmonie, ochrany domova, klidného spánku, uvolnění, jistoty, vytrvalosti, meditace, napomáhají probouzet duchovní vědomí a vyvolávat věštecké sny. Potlačují smutek, žal, pocit prázdnoty. Společně s fialovými svíčkami se používají k zesílení účinku léčebných kouzel. Více o svíčce zde: https://www.vedomenakupovani.cz/energeticke-svicky/modra-svicka-symbol-zdravi-a-klidu/

 

HOROVO OKO - SYMBOL ZDRAVÍ A SÍLY

Tento čistý ručně vypracovaný symbol Vdžat (Udjat) neboli Horovo oko vám přinese zdraví, sílu a také vám poslouží jako ochrana proti uhranutí. Symbolizuje také oddanost a zmrtvýchvstání. Tento symbol ztělesňuje také vracející se znovunastolení universální harmonie. Veškeré jeho působení v jeho přítomnosti ucítíte a bude vás také ovlivňovat na nevědomé úrovni. Levé oko Hórova díky jeho legendě také zastupuje měsíc a tím i ženskost a minulost, zatímco pravé oko ztělesňuje mužskou sílu slunce a budoucnost. Tento nejdůležitější amulet také sliboval věčný život. Více o symbolu zde: https://www.vedomenakupovani.cz/egyptske-amulety/horovo-oko-symbol-zdravi-a-sily/

 

PAČULI AROMA OLEJ

Antibakteriální, protiplísňový, protizánětlivý. Jeho legenda sahá do dob egyptských faraonů. Má sedativní, uvolňující účinky.

Spirituální působení: Tento olej pomáhá zesílit spirituální spojení. Při meditaci pomáhá uzemnit se energeticky do země. Má vyznamný efekt na zakořenění základní čakry a chodidel země. 

Mentální působení: Mentálně stimuluje, pomáhá klidnit bolest hlay.

Emocionální působení: Pačuli olej uklidňuje nervozitu, zklidňuje rozbouřené emoce, deprese, strach a všechny vyvolané emoce. 

Více o oleji zde: https://www.vedomenakupovani.cz/luxusni-egyptske-oleje/paculi-olej/

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: