Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Novinka

ČERVENÁ SVÍČKA - SYMBOL LÁSKY A SÍLY

Tato ručně vyrobená červená rituální svíčka je energeticky nabitá k tomu, abychom s její pomocí odstranili vztek, nenávist, hněv, násilí či se zbavili pomsty. Tato svíčka nám pomůže k navození pocitů radosti ze života. Červená barva je symbolem lásky, sexuality, vášně, síly, odvahy, vitality a ochrany. Červenou svíčku zapalujeme, potřebujeme-li životní sílu, odvahu a energii, přinést do vztahu vášeň, lásku či sexuální přitažlivost, plodnost. Červená je barvou krve – symbolem života a smrti. 


  • (>1 ks) Skladem
180 Kč
Kategorie: ENERGETICKÉ SVÍČKY
Země původu: Česko
Forma výroby:: Ručně
Materiál: RSPO Palmový vosk
Rozměry: 4,5 x 4,5 x 16 cm
Doba hoření: cca 48 hodin
 

Svíčky jsou ručně vyráběné a nabité silnou egyptskou energií mnou samotnou. 

Dodávají se v balení "co dům dal".

Více o našem balení se můžete dozvědět zde: http://www.vedomenakupovani.cz/o-nas/.

Zboží se odesílá z ČR a bude dodáno do několika pracovních dní od provedení platby. 

Doporučuji zastřihávat knot, prodloužíte tím životnost svíčky. Svíčku postavte na nehořlavou podložku, hořící svíčku nenechávejte bez dozoru.

Palmový vosk je 100% přírodním produktem, který se získává lisováním palmových plodů (určitě nepochází z palmových plantáží a nejsou kvůli tomuto vosku vybíjeny pralesy). Na rozdíl od běžného parafínu neobsahuje ropné produkty ani jiné chemické látky a proto svíčky vyrobené z palmového vosku nevadí alergikům ani astmatikům.

Svíčky jsou vyrobeny z palmového vosku, který má certifikát, že je 100% přírodní, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, žádné ropné deriváty, pesticidy ani herbicidy jak je tomu u klasických parafínových svíček. Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Při hoření nevylučuje žádné škodliviny a doba hoření svíčky je až o 50% delší než u běžných parafinových svíček.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: