Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ČAKROVÝ OLEJ - 1. KOŘENOVÁ ČAKRA

Léčiva olejová směs ze 100 % přírodního rostlinného mandlového oleje a 100% přírodních esenciálních olejíčků, která je vhodná pro harmonizaci 1. kořenové čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci přímo na pokožku. 

První čakra souvisí s naší životní sílou, ale i s mocí, majetkem, penězi, sexualitou a blokáda často ukazuje na naši neschopnost opustit staré vzorce, související s těmito tématy.

K uzdravení naší duše nám napomáhá již to, že si uvědomíme, čeho se držíme, co a koho nejsme schopni z našeho života propustit. Vědomá práce s oleji nám napomáhá naladit se na naši duši, najít si prostor na práci s našim vědomím i nevědomím a věnovat sami sobě potřebnou péči.

Pomoci nám může také mantra: „Vědomě propouštím vše staré a nepotřebné ze svého života“

Vhodné použití: natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa kořenové čakry.  Před použitím vždy řádně protřepat. 

 

Při meditaci doporučuji zapálit naši rituální svíčku na léčení kořenové čakry, kterou najdete zde - SVÍČKA - 1.KOŘENOVÁ ČAKRA. 


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: OLEJOVÉ ČAKROVÉ SMĚSI Blanky Chakoshpour
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čistění čaker