Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ČAKROVÝ OLEJ - 2. SAKRÁLNÍ ČAKRA

Léčivá olejová směs ze 100 % přírodního rostlinného mandlového oleje a esenciálních olejíčků, která je vhodná pro harmonizaci 2. sakrální čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci přímo na pokožku. 

Druhá čakra souvisí s potěšením, sexualitou a radostí. Podporuje emocionální a fyzické aspekty zdraví a řídí mnoho tělesných tekutin, od pohlavních orgánů přes močový měchýř až po ledviny. Energie proudící skrze sakrální čakru umožní člověku cítit se dynamicky, povzbudivě a sebevědomě. Vyvážená sakrální čakra podpoří smyslnost, kreativitu a zdravé emoce. Sakrální čakra je spojena se vztahy. Může podporovat zdravé vztahy tím, že pomáhá vytvářet intimní vztahy a zdravé hranice. Obnovení rovnováhy v sakrální čakře zase obnoví rovnováhu ve vztazích.

Pomoci nám může také mantra: „Vědomě propouštím vše staré a nepotřebné ze svého života“

Vhodné použití: natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa kořenové čakry.  Před použitím vždy řádně protřepat. 

Při meditaci doporučuji zapálit naši rituální svíčku na léčení kořenové čakry, kterou najdete zde - SVÍČKA - 2.SAKRÁLNÍ ČAKRA

Vhodné použití: na masáž, nebo natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa sakrální čakry.  Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: OLEJOVÉ ČAKROVÉ SMĚSI Blanky Chakoshpour
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čištění čaker