Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ČAKROVÝ OLEJ - 3. SOLAR PLEXUS ČAKRA

Léčivá olejová směs ze 100 % přírodního rostlinného mandlového oleje a esenciálních olejíčků, která je vhodná pro harmonizaci 3. solar plexus čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci přímo na pokožku. Čakra solar plexus je třetí čakrou, která řídí sebedůvěru, sebeúctu, cílevědomost a vrozenou sílu. V případě harmonizace třetí čakry, můžeme zažívat zvýšené dovednosti sebevyjádření a větší důvěru v sebe sama. Díky tomu se lidé cítí motivovaní a hlouběji chápou svůj životní cíl.

Pomoci nám může také mantra: „Vědomě stojím ve své síle“, "Odpouštím si minulé chyby a vnímám v nich velké poselství a ponaučení", "Mám odvahu žít svůj životě vědomě"

Vhodné použití: natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa solar plexusa čakry.  Před použitím vždy řádně protřepat. 

Při meditaci doporučuji zapálit naši rituální svíčku na léčení kořenové čakry, kterou najdete zde - SVÍČKA - 3.SOLAR PLEXUS ČAKRA

 


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: OLEJOVÉ ČAKROVÉ SMĚSI Blanky Chakoshpour
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerí čištění čaker