Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ČAKROVÝ OLEJ - 4. SRDEČNÍ ČAKRA

Léčivá olejová směs ze 100 % přírodního rostlinného mandlového oleje a esenciálních olejíčků, která je vhodná pro harmonizaci 4. srdeční čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci přímo na pokožku. Srdeční čakra řídí lásku člověka k sobě samému i ke svému okolí, podporuje empatii, soucit a odpuštění.

4. čakra je středem sedmi čaker. V čakrovém systému hraje zásadní roli tím, že přemosťuje spodní a horní čakry a proto vyvážená srdeční čakra může podpořit harmonii a lehkost člověka prostřednictvím jeho božských zkušeností. Právě v srdci můžeme přijmout celé své já.

Pomoci nám může také mantra: „Jsem vědomě ve svém těle a je to tak v pořádku“, "Žiju v souladu s Matkou Zemím, která naplňuje mé potřeby", "Miluji své tělo a jeho moudrost"

Vhodné použití: natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa srdeční čakry - nachází se uprostřed hrudní kosti. Před použitím vždy řádně protřepat. 

Při meditaci doporučuji zapálit naši rituální svíčku na léčení srdeční čakry, kterou najdete zde - SVÍČKA - 4.SRDEČNÍ ČAKRA

 

 


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: OLEJOVÉ ČAKROVÉ SMĚSI Blanky Chakoshpour
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čištění čaker