Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ČAKROVÝ OLEJ - 5.KRČNÍ ČAKRA

Léčivá olejová směs ze 100 % přírodního rostlinného mandlového oleje a esenciálních olejíčků, která je vhodná pro harmonizaci 5. krční čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci přímo na pokožku. Krční čakra řídí sebevyjádření, komunikaci a schopnost říkat svou pravdu. Pátá čakra hraje v čakrovém systému zásadní roli. Vyvážená krční čakra pomáhá při vnitřní komunikaci, verbální komunikaci a tvůrčích nápadech. Díky krční čakře mohou lidé lépe přijímat své prožité zkušenosti a přijmout svou originalitu.

Pomoci nám může také mantra: "Svou řečí neškodím", "Vyjadřuji se vědomě, autenticky a s grácií"

Vhodné použití: na masáž, nebo natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa krční čakry - které se nachází v dolní části krku. Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: OLEJOVÉ ČAKROVÉ SMĚSI Blanky Chakoshpour
Záruka: 2 roky
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čištění čaker