Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ČAKROVÝ OLEJ - 6.ČAKRA TŘETÍHO OKA

Léčivá olejová směs ze 100 % přírodního rostlinného mandlového oleje a esenciálních olejíčků, která je vhodná pro harmonizaci 6. čakry třetího oka . Tento olejíček je vhodný na aplikaci přímo na pokožku. 

Čakra třetího oka řídí duchovní komunikaci, uvědomování a vnímání.  Má ženskou energii a řídí duchovní komunikaci, vědomí a vnímání. 

Toto vnitřní oko může při otevření prohloubit jejich duchovní spojení a poskytnout lidem moudrost, poznání a vhled. Buddhisté považují třetí oční čakru za "oko vědomí".

Jedná se o vysoce duchovní čakru, která souvisí s psychickými schopnostmi. Vyvážená čakra třetího oka dává jedinci šestý smysl nebo silnou intuici. Tyto psychické schopnosti nebo vnitřní vedení mohou podpořit zkušenosti v reálném světě tím, že lidem umožňují důvěřovat vlastnímu instinktu a vnitřnímu hlasu. Tato schopnost pomáhá lidem prožívat fyzický svět kolem sebe s vnitřní moudrostí a světlem.

Pomoci nám může také mantra: "Jsem vědomým zdrojem své pravdy", "Jsem otevřený/á duchovnímu světu", "Vidím jasně můj životní cíl"

Vhodné použití: na masáž, nebo natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa čakry třetího oka - nachází se uprostřed čela. Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: OLEJOVÉ ČAKROVÉ SMĚSI Blanky Chakoshpour
Záruka: 2 roky
Objem: 50 ml
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čištění čaker