Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.
Novinka

ČAKROVÝ OLEJ - 7. KORUNNÍ ČAKRA

Léčivá olejová směs ze 100 % přírodního rostlinného mandlového oleje a esenciálních olejíčků, která je vhodná pro harmonizaci 7. korunní čakry. Tento olejíček je vhodný na aplikaci přímo na pokožku. Korunní čakra představuje duchovní vědomí a transformaci. Korunní čakra je nejvyšší čakrou. Následuje po dalších šesti čakrách, včetně kořenové čakry, sakrální čakry, čakry solar plexu, srdeční čakry, hrdelní čakry a čakry třetího oka. Korunní čakra v kombinaci s nižšími čakrami tvoří dohromady jemný energetický systém. Sahasrára je vstupním bodem pro lidskou životní sílu, která se do energetického systému těla vlévá z vesmíru.

Vhodné použití: na masáž, nebo natřete olej před meditací na chodidla a energetická místa korunní čakry - na vrcholu hlavy. Před použitím vždy řádně protřepat. 


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: OLEJOVÉ ČAKROVÉ SMĚSI Blanky Chakoshpour
Záruka: 2 roky
Objem: 50 ml
 

Každý čakrový olejíček je unikátní poměrovou směsí 100 % přírodních esenciálních olejíčku značky Aref herbs and oil, která dováží posvátné oleje z Egypta. Každý jeden esenciální olejíček je vhodný na harmonizaci konkrétní čakry. Každá esence nese po rozložení na kůži jinou vůni, než jakou cítíte v lahvičce - podobné jako u parfému.

V různých fázích měsíce ve spojitosti s hormonálním cyklem a v různých životních okamžicích vám budou (ne)vonět různé oleje. 

Oleje, které nám voní nejméně nám dávají znamení, co potřebujeme v tom daném okamžiku nejvíce harmonizovat.   

Meditace Blanky Chakoshpour pro ranní čištění čaker


Meditace Blanky Chakoshpour pro večerní čištění čaker