Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz

GERANIUM HYDROSOL

Efekt lupa
  • 1 z 2

100 % přírodní hydrosol / hydrolát (květinová voda) je obličejový toner/mlha pro všechny typy pletí. Hydrolát z geránia (pelargonie, též známy jako muškát) se vyrábí destilací z květů, listů i celé nati této rostlinky. Je ideální především pro suchou, popraskanou nebo problematickou pokožku. Gerániový květová voda má zklidňující účinky a podporuje přirozenou hydrolipidovou vrstvu pleti. Můžete ji použít také po holení a po opalování, na menší ranky nebo na štípance od hmyzáků.

Hydrolát z geránie pleť lehce vyčistí, tonizuje ji a má lehce stahující účinky. Pokožka po jeho aplikaci zůstane příjemně zklidněná a svěží. Aplikuje se denně na čistou pleť obličeje k rehydrataci pokožky, redukci vad, vyvážení PH a stažení pórů. Je také skvělý jako přírodní fixace make–upu.

 

Certifikace:

Footer 8


  • (>1 ks) Skladem
249 Kč
Kategorie: HYDROSOLY
Objem: 100 ml
Země původu: Egypt
Balení: Hnědé sklo s rozprašovačem
 

Účinky:

  • Tonizace pleti
  • Fixace make-upu
  • Rehydratace pokožky
  • Vyjasňuje pokožku
  • Stažení pórů a vyrovnání PH 

 

Geranium: je rostlina pocházející z jižní Afriky. Je pěstována pro svou jedinečnou květinovou vůni. Známe jí téměř každý, každé léto jsou jí osety truhlíky po celé České republice a Slovensku. Kromě toho je využívána při výrobě parfémů a vůně přirozeně zlepšuje náladu a dodává pocit klidu.

Úplný seznam složek (INCI): Pelargonium graveolens Flower Water

Pokyny: zavřete oči a stříkejte jemnou mlhu na obličej a krk.

Balení: 100 ML, hnědé sklo s rozprašovačem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: