Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.barboraaref.com

KÁVA

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA SVĚTLÁ
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA SVĚTLÁ
Kód: 360
Tato káva - čistá lehce pražená arabica vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy. Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
125 Kč
Vyprodáno
   
TMAVÁ KÁVA bez příchuti
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA TMAVÁ
Kód: 420
VYPRODÁNO - OBJEDNANÉ, SKLADEM K DISPOZICI OD LEDNA 2021, MOŽNOST NÁKUPU NA OBJEDNÁVKU Tato káva - tmavá pražená arabica vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy. Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
125 Kč
Vyprodáno
   
Dark roast cardamon
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA TMAVÁ S KARDAMONEM
Kód: 415
  Tato káva - tmavá pražená arabica s příchutí kardamonu vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy.  Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
148 Kč
Objednáno
   
Light roast cardamon
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA SVĚTLÁ S KARDAMONEM
Kód: 416
Tato káva - světlá pražená arabica s příchutí kardamonu vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy.  Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
194 Kč
Vyprodáno