KÁVA

 
125
1951125195

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA SVĚTLÁ
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA SVĚTLÁ
Kód: 360
Tato káva - čistá lehce pražená arabica vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy. Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
125 Kč
Objednáno
Detail
TMAVÁ KÁVA bez příchuti
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA TMAVÁ
Kód: 420
Tato káva - tmavá pražená arabica vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy. Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
125 Kč
Objednáno
Detail
Dark roast cardamon
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA TMAVÁ S KARDAMONEM
Kód: 415
Tato káva - tmavá pražená arabica s příchutí kardamonu vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy.  Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
148 Kč
Objednáno
Detail
Light roast cardamon
AL-YEMENI EGYPTSKÁ KÁVA SVĚTLÁ S KARDAMONEM
Kód: 416
Tato káva - světlá pražená arabica s příchutí kardamonu vám doma vykouzlí tu pravou egyptskou pouliční kávovou vůni a potěší všechny milovníky kvalitní kávy.  Značka Al-Yemeni v Egyptě působí jíž od roku 1940 a je zárukou luxusní kávy s nezapomenutelnou chutí a aromatem. 
194 Kč
Objednáno
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem