Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.barboraaref.com

OCHRANNÝ LAPAČ SNŮ PYRAMIDA - BÍLÁ / TYRKYSOVÁ

Efekt lupa
  • 1 z 2

Naprosto unikátní kombinace starověké egyptské symboliky a legendy indiánského kmene Siouxu.

 Pyramida je symbolem nejvyššího vědomí, napomáhá nám najít cestu ke světlu.

 Pyramidální energie synchronizuje člověka s nejvyšším kosmickým vědomím a napomáhá člověku oprostit se od zákonů fyzického světa.

 Lidé, kteří pravidelně meditují pod pyramidou, mívají pocit, že prožívají okamžiky spojení s nejvyšším vědomím. Když opustí pyramidu, jejich myšlenky jsou zcela zaplavené hlubokými pocity. 

 

Pověste si tento ochranný lapač snů do ložnice, aby Vás chránili před nočními můrami - dobré sny procházejí lapačem snů a špatné se zamotají do sítě a zahynou při prvním svítání. Vzhledem k tomu, že jde o ochranný lapač snů s "Okem", které je symbolem ochrany před zlem, tak se jedná se o jednu z nejsilnějších ochran proti „zlému oku“, tedy uhranutí a můžete si tak tento lapač umístit také do vstupní místnosti tak, aby byl tento symbol první věcí, kterou Vaše návštěva uvidí. 


  • 570 Kč bez DPH
  • Objednáno
690 Kč
Kategorie: LAPAČE SNŮ
Forma výroby: Ruční
Materiály: Macrame bavlna, peří, dřevo
Rozměry rámu: 39x1x45cm
Země původu: Bali
Rozměry s pírky: 39x1x45x83cm
Položka byla vyprodána...
 

Proč se chránit před působením tzv. „zlého oka", které popisuje většina světových kultur a mimo jiné i ta egyptská? Protože pokud na Vás někdo hodí tzv. "bad eye", tak Vás bez jakékoliv viditelné příčiny mohou začít trápit problémy jako náhlá bolest hlavy, nevolnost, únava a slabost, nekontrolovatelná ospalost. V některých případech Vás může doprovázet zvracení, škytavka, teplota.  K uhranutí dochází bez magických aktů, často bez vědomí a zlého úmyslu osoby, která je způsobí. Příčino totiž může být více, mezi nejsilnější patří závist a zloba, ale uhranutí může způsobit i člověk, která Vás obdivuje, nebo touží mít něco, co máte vy.  popřípadě i momentální silná psychická zátěž, ať už negativní nebo pozitivní.
Podstata uhranutí se různí, může jít o cílenou magii, nebo o působení energie našeho podvědomí, může to být také důsledek „vibrací a vysílání psychodynamických vln“. Psychofyziologie a parapsychologie mluví o uhranutí jako o druhu hypnózy. K uhranutí jsme náchylní všichni, mnohem více nás ale tyto energie ovlivňují, pokud jsme obecně přecitlivělí, nebo máme náročnější období. Pokud je naše psychika nejistá a jsme vyčerpaní, potom nás uhranutí může ještě více zatěžovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: