Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Novinka

SMĚS OLEJŮ DIABETES

Představujeme vám unikátní směs 100 % přírodních, za studena lisovaných olejů, které jsou namícháne přímo na podporu organismu při řešení problému s diabetem. Naše speciální receptura zajišťuje kombinaci olejů, které obsahují potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky pro podporu při léčení cukrovky a podporu našeho zdraví. Díky smíchání jsou účinky jednotlivých olejů silnější, proto jsou naše směsi velmi účinné.

 

Směs diabetes se skládá z vyváženého poměru oleje z ostropestřce mariánského, lněného a rukolového. O jednotlivých olejích si můžete přečíst podrobnosti na našich stránkách.


  • (1 ks) Skladem
329 Kč
Kategorie: VĚDOMÉ OLEJE
Objem: 250 ml
Balení: Zelené sklo
Země původu: Česká republika
Výrobce: Variety Invest s.r.o.
Forma výroby: Lisovaný za studena
 

Doporučené dávkování:

Akutní problémy: 3 x denně 3–5 ml (1 kávovou lžičku). 

Prevence: 1 x denně 3–5 ml (1 kávovou lžičku). 

Použití:

Před otevřením pečlivě protřepat. 

Skladování:

Skladujte na suchém a tmavém místě při nižší teplotě (nejlépe v ledničce), po otevření spotřebujte do 3 týdnů.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu. 

Fyzikální vlastnosti:

Případní kal není známkou kazu.


Základní obsahové složky:

 

DOPLNĚK STRAVY - DEFINICE DLE ZÁKONA

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: