Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz
Kód: 730

ELEKTRICKÁ SOLNÁ LAMPA

299 Kč 247 Kč bez DPH
Skladem (> 1 ks)

Znečištění dnešního světa vlivem elektrických zařízení vytváří ve vzduchu pozitivní ionty, které jsou pro nás potenciálně škodlivé a zhoršují kvalitu ovzduší.

Pomocí himalájské krystalické solní lampy doplníme záporně nabité ionty ve vzduchu. Pomáhají nám vyhnout se fyzické nebo duševní újmě, způsobené elektrickým smogem.

Solné lampy pozitivně vplývají na hyperaktivní děti, zlepšují koncentraci a snižují poruchy nespavosti. Pomáhají tišit příznaky astmatu, alergií, dodávají pocit čerstvosti a přispívají k zvyšování obranyschopnosti organismu. Zároveň jsou nádherným bytovým doplňkem, přispívají k dokonalé harmonii domácnosti a vyvolávají pocit příjemné atmosféry.

Kategorie: SOLNÉ LAMPY
Hmotnost: 1.5 - 2 kg
Výška: cca 16 cm
Průměr: cca 10 cm
Délka kabelu s vypínačem: 2 m
Žárovka: s paticí, E14, 15W

Upozornění:

Hygroskopické vlastnosti soli zapříčiňují, že himalájské solné lampy a svícny absorbují vlhkost ze vzduchu. 

Pokud se Vaše lampa "potí" je to obvykle proto že je delší dobu vypnutá, zejména ve vlhkých podmínkách. Pokud se Vám to stane, nechte lampu na slunném místě 4 až 5 hodin a odstraňte přebytečné krystaly pomocí brusného papíru nebo jemně utřete suchou utěrkou. Pokud Himalájskou lampu nepoužíváte, odpojte ji od elektrické sítě. Ve vlhkých podmínkách doporučujeme umístit lampu na talíř.

 

Každá solná lampa je dodávána s osvětlením, žárovkou a elektrickou přípojkou.

Doba dodání 5 dní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: