Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz

Čistý aloe vera gel je výborným pomocníkem pro zklidnění a regeneraci pokožky po opalování, protože pokožku příjemně zchladí a zmírní začervenání. Tento gel, jehož složení obsahuje velké množství antioxidantů a vitamínů, má ochranné účinky na pleť a také velmi urychluje hojení poškozené tkáně a aktivně mírní podráždění i začervenání. Gel z Aloe je vhodný pro všechny typy pleti, rychle se do pokožky vstřebává a nezanechává na ní nepříjemný lepivý film. Používá se hlavně na jizvy, omrzliny, poškozené pokožky, bércové vředy, rýma, zánět vedlejších dutin nosních (vkapávání a proplachování), vředovitost, praskání kůže, alergické a hnisavé vyrážky, špatně se hojící rán a popáleniny teplem i rentgenovými paprsky, bodnutí hmyzem, zánět sliznice dutiny ústní, afty, parodontóza, zánět stydké krajiny (obklady) a pochvy (tampóny).

 


  • (>1 ks) Skladem
422 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ & KRÁSA
Země původu: Egypt
Objem: 250 ml
 

Použití: Malé množství gelu aplikujte na postiženou pokožku, lehce rozetřete a nechte vstřebat. Používejte podle potřeby i několikrát denně.

Aloe (Aloe arborescens Mill.)

Je mnoholetá pokojová rostlina, která je neustále zelená a patří do čeledi lilkovitých, zahrnuje asi 180 druhů vyskytujících se na všech kontinentech. V Evropě je známý od roku 1700. V bytech kvete velmi zřídka, nesnáší mrazíky.

Léčivou surovinou je šťáva z čerstvých listů. Tříleté listy slouží k získání vodních výtažků obsahujících tzv. biogenní stimulátory. Před využitím aloe k léčivým účelům je nutno ji nezalévat v létě dva týdny, v zimě je méně měsíc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: