Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz

RUKAVICE LUFA A BAVLNĚNÁ ŽÍNKA

Efekt lupa
  • 1 z 2

Tato malá přírodní RUKAVICE - žínka z rostliny jménem Lufa válcovitá bude každodenním pomocníkem při hýčkání vaší pokožky. Jedná se o kvalitní oboustrannou rukavici, která má z jedné strany přírodní žínku lufu a z druhé strany bavlněná vlákna.  Používá se zejména při mytí, peelingu, masážích a je vhodná i do sauny. Mytí Lufou je velice přirozeným a jemným procesem, který navíc nezatěžuje vaši pokožku žádnými toxiny, či kontaktem s umělými, ostrými vlákny, které některé umělé žínky mají.


  • (>1 ks) Skladem
120 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ & KRÁSA
Materiál: Lufa válcovitá
Země původu: Egypt
Šířka: Cca 15 cm
Délka: Cca 19 cm
 

Po namočení je Lufa velmi měkká a příjemná a díky jejímu používání se vaše buňky silně prokrví a začnou se rychleji regenerovat, což pocítíte tak, že budete mít výraznější mladší a hebčí pokožku. Tato přírodní houba je vhodná i na obličej, protože ho důkladně vyčistí a pleť se poté prokrví a vypne. Při únavě a stresu můžete Lufu použít na masáž celého těla, ale třeba i chodidel, kde vám Lufa pomůže proti zatvrdnutí kůže. Egyptská Lufa je také jedním z nejúčinnějších prostředků proti vzniku celulitidy a omlazuje pokožku. 

Wikipedie:Jak číst taxoboxLufa válcovitá - zdroj: Wikipedia
alternativní popis obrázku chybí
 
 
 

 

Lufa (Luffa, z arabského لوف) je rod tropických popínavých rostlin z čeledi tykvovité. Z dozrálých plodů lufy válcovité se vyrábějí přírodní houby, jimiž se čistí jak znečištěné povrchy, tak i lidská pokožka.

Více o nás a našem balení se můžete dozvědět zde: https://www.vedomenakupovani.cz/o-nas/

Zboží se odesílá z ČR a bude dodáno do několika pracovních dní od provedení platby. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: