Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz

HIMALÁJSKÉ KOUPELOVÉ SMĚSI

Léčivé účinky solné koupele jsou dnes známé a ceněné i díky starému Řecku. 

Pokud si vybíráte sůl do koupele, určitě sáhněte po čisté himalájské soli. Tato sůl je velmi bohatá na minerály. Přesněji, obsahuje až 84 druhů minerálů. Ponořte se do slané, uklidňující koupele která léčí poškozenou pokožku a podporuje obnovu buněk. Přidáním několika kapek konopného, jojobového nebo jiného základního oleje zajistí vyživení a hydrataci Vaší pokožky. 

Aby jsme Vám přinesli ještě luxusnější koupele, přidali jsme do těchto solí čisté esenciální oleje a sušené květy. Toto složení Vám zaručí dokonalý aromaterapeutický zážitek. 

 
HIMALÁJSKÁ KOUPELOVÁ SMĚS RELAXAČNÍ
HIMALÁJSKÁ KOUPELOVÁ SMĚS RELAXAČNÍ
Kód: 909
Relaxační směs obsahuje Levandulový Esenciální Olej a Jojobový olej. Tato sůl je velmi bohatá na minerály. Přesněji, obsahuje až 84 druhů minerálů. Pokud si vybíráte sůl do koupele, určitě sáhněte po čisté himalájské soli. Jojobový olej zaručuje hydrataci pokožky.  Aby jsme Vám přinesli ještě luxusnější koupele, přidali jsme do těchto solí čistý Levandulový esenciální olej a sušené květy levandule. Toto složení Vám zaručí dokonalý aromaterapeutický zážitek pro relaxaci těla a mysli.
240 Kč
Skladem