Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

VĚDOMÉ OLEJE

Vítejte v kategorii luxusní vědomé oleje. V této sekci najdete namíchané 100 % přírodní za studena lisované oleje do velmi účinných směsí na řešení konkrétního problému. Kombinací a mícháním jednodruhových olejů se jejich účinky násobí a jsou tak mnohem účinnější a přínosnější pro naše zdraví. Naše přírodní rostlinné oleje jsou nefiltrované, nejvyšší kvality z prvního lisu, vždy čerstvé - lisujeme 2 x týdně, vyrobené v ČR v naší malé rodinné firmě, jsou vždy 100 % přírodní a suroviny, ze kterých oleje lisujeme jsou většinou v BIO kvalitě. 

Naše Vědomé Směsi se tak mohou stát vašim každodenním prostředkem k posílení vašeho zdraví anebo k řešení akutních problémů a mohou tak mnohdy nahradit umělé, chemické prášky a doplňky stravy, které nejsou pro naše těla přirozeným zdrojem potřebných látek.

Naše oleje jsou jedno druhové - nejsou ředěné žádnými levnějšími náhražkami ani neobsahují chemické přídavky, konzervanty či emulgátory.

Pro více rad a tipů se přijdete na FB do naší skupiny Vědomé Léčení - aromaterapie, psychoaromaterapie, bylinky, rostlinné oleje , kde se můžete rovněž dozvědět více podrobností o užití, ale také sdílet vaše rady a tipy a načerpat zkušenosti, rady a tipy od ostatních Vědomých Duší.

Děkuji vám, že o sebe pečujete Vědomě - tedy v souladu Těla, Duše a Mysli a hlavně přírodně v souladu s naši Matkou Zemí

 

Záznamy nebyly nalezeny...