Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

O VĚDOMÉM

kdo jsme

DSC_5503

 Vítej!

Možná už mě znáš z mého blogu www.vedomeleceni.cz a možná mě vidíš poprvé. Tak či tak se Ti s radostí představím - jmenuji se Barbora a jednoho deštivého dne jsem se po dlouhém rozhodování odhodlala k tomu, že prožiji a poznám jedno ze svých "JÁ" v kouzelném Egyptě. Rok se s rokem sešel a já začala o životě v Egyptě psát blog, který si prošel několika změnami a vývojem, stejně jako já a teď se momentálně zaměřuje na kombinaci léčení TĚLA, DUŠE A MYSLI. Jedná se o mou osobní praxi a jmenuje se Vědomé Léčení.

Další roky se sešly s dalšími a já se rozhodla, že se chci dělit (nejen) o egyptské produkty s vámi všemi. Protože mě od malička zajímá "něco" mezi nebem a zemí. Něco, co nedokážeme popsat, ale moc dobře to dokážeme cítit, tak jsem se rozhodla propojit kvalitní přírodní produkty, duchovní zboží spojené nejen s posvátnou symbolikou a přetavit tak pouhé utrácení peněz na smysluplné investování do našich fyzických, psychických ale i duševních "JÁ". 

A tak jsem pomalu začala dovážet do ČR mé oblíbené egyptské produkty. 

 

Jenže jsem rozvíjela myšlenku dále a rozšiřovala nabídku e-shopu o další zajímavé a tématické produkty.

 

V průběhu let, co se zabývám lidským zdravím a hlavně lidskou duší a psychosomatikou, jsem si ujasnila dost věcí ve svém životě a rozvinula Vědomé Nakupování také o  VLASTNÍ VÝROBU.

 

LISUJEME SI VLASTNÍ OLEJE

Momentálně si vyrábíme VĚDOMÉ OLEJE - lisujeme za studena u nás v ČR 2x týdně, tudíž se vám vždy dostane prvotřídní a čerstvé zboží. Oleje jsou nefiltrované, nijak chemicky neupravované, bez jakýchkoliv přídavků a jedná se o první lis! 

Vyrábíme je poctivě a s láskou.

 

Vědomé oleje

 

VYRÁBÍME SVÍČKY

Miluju tvoření a tak jsem se dala na vlastní výrobu svíček. To ale není vše. Se svíčkami nadále energeticky pracuji a v meditaci je "nabíjím" na dané energie. Energie, myšlenka, síla -  jsou to věci abstraktní a neuchopitelné, ale velmi mocné, dokáží totiž tvořit a zhmotňovat. A právě o toto kouzlo, o tuto část sebe se s vámi dělím. To vše najdete v mých svíčkách. 

1_1

 

Vize tohoto projektu je spojit tělo, mysl a duši v tak přirozené a téměř každodenní aktivitě jako je NAKUPOVÁNÍ. Mnohdy nakupujeme věci, které ani nepotřebujeme, které nejsou zdraví prospěšné, škodí naší planetě a našemu životnímu prostředí a také naší duši z energetického hlediska daného produktu. 

Každá živá i neživá věc vyzařuje nějakou energii. Neživé věci obsahují energii samotného materiálu, ale také energii, kterou načerpaly a získaly za chodu výroby. 

Vědomé Nakupování je projekt, který prodává zdraví prospěšné produkty s příběhem. Vybíráme přírodní produkty, které neškodí našemu zdraví a ani naší zemi a naopak svědčí našemu souladu těla, duše a mysli.

Vědomé Nakupování není jen pouhé nakupování, ale životní styl a směr. Nevědomého utrácení peněz za pomocí podprahových marketingových triků jsme každý zažili již dost.

Vědomého Nakupování, kdy člověk přesně ví, co potřebuje, cítí, že právě tento produkt je pro jeho duši ten pravý a může si být jistý jeho původem a zdravotní i energetické nezávadnosti  je v našem světě stále málo. 

 

2_1

Možná vás to potěší, možná vás to pohorší, ale balíme de facto do všeho, co nám zbyde a co najdeme. Konkrétněji balíme jen do přírodních a vesměs papírových materiálů tzn. starých novin, časopisů, kartonů nebo papírových obálek. Každé balení je originální, v duchu zero-waste a bez jakýchkoliv plastů!

Velice často odebíráme již použité kartonové krabice od jiných obchodníků a tímto způsobem je spotřebováváme dál! Zásadně tedy balíme jen do recyklovaných krabic a nevytváříme tak další zátěž naší zemi koupí nových obalových materiálů!

Jak bude vypadat váš balíček?

DSC_1715      DSC_1710

žij vědomě. nakupuj vědomě.

Protože chceme, aby vaše nakupování bylo opravdu vědomé, tak víme, že s tím souvisí transparentnost. Ze začátku se vám budeme snažit podat co nejpodrobnější informace o výrobcích, ale také o lidech, kteří výrobky vyrábějí. Později vám budeme přinášet videa z výroby, příběhy lidí a také samotných produktů, jak se od pouhé myšlenky dostaly až k vám domů. V budoucnu bychom rádi pořádali různé workshopy. Jistě se máte na co těšit. 

 

CHCETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Více najdete zde: 

https://www.vedomenakupovani.cz/spoluprace/formy-spoluprace/