Při objednávce nad 1500 Kč doprava zdarma.

FORMY JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT

Krásný den Milé Vědomé Bytosti, 

 

moc mě těší, že Vás Vaše online cesta zavedla na mé stránky a pevně věřím, že se Vám zde líbí.

 

Pravděpodobně mě již znáte, protože se ocitáte na stránkách partnerského programu - provizní systém. Pokud ale nevíte, kdo jsem, tak můžete více informací o mojí osobě najít na stránkách: www.vedomeleceni.cz a celkově o projektu Vědomé Nakupování můžete více najít zde: https://www.vedomenakupovani.cz/o-nas/ 

Pokud jste si zamilovali (stejně jako já) produkty, které na stránkách Vědomého Nakupování najdete a rádi byste je šířili dále, nabízím Vám formy spolupráce.

 

Při registraci je povinné vyplnit IČ a název prodejny, salonu, e-shopu, webových stránek nebo blogu. Registrace jsou schváleny nejpozději do jednoho dne, snažíme se, aby registrace byla potvrzena ihned pokud je v pořádku. V případě, že schválena nebyla do jednoho dne, pravděpodobně v registraci chybí údaj, který znemožňuje schválení.

 

1) AFFILIATE PROGRAM - online spolupráce - napiš mi o více informací.

 

2) MALOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE - Jedná se o provizní systém pro offline spolupráci. Vhodný pro obchůdky, kosmetická studia apod. Zde Vám mohu nabídnout slevy z cen, které mám uvedené na webu, dopravu zdarma do Vašeho místa prodeje. Podmínkou je přítomnost produktů a marketingových materiálů jako prodejní stojan a malý katalog, či letáčky a další materiály. Výše slevy se odvíjí od množství odběru. Pro konkrétní podmínky kontaktujte:

 

 

3) VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE - V tomto případě vše doladíme individuálně, kontaktujte prosím: 

 

4) PRODEJ TVÉHO ZBOŽÍ NA NAŠEM E-SHOPU - Vyrábíš vědomé zboží a chtěl/a bys ho prodávat na eshopu Vědomé Nakupování? Není problém, napiš mi!

 

Kontakt:

 

Barbora Mikyska - jsem@vedomenakupovani.cz , +420 728 627 840