Aromaterapie podle zvěrokruhu, aromaterapie pro duši, psychoaromaterapie a další najdete na www.vedomeleceni.cz

FORMY JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT

Krásný den Milé Vědomé Bytosti, 

 

moc mě těší, že Vás Vaše online cesta zavedla na mé stránky a pevně věřím, že se Vám zde líbí.

 

Pravděpodobně mě již znáte, protože se ocitáte na stránkách partnerského programu - provizní systém. Pokud ale nevíte, kdo jsem, tak můžete více informací o mojí osobě najít na stránkách: www.barboraaref.com a celkově o projektu Vědomé Nakupování můžete více najít zde: https://www.vedomenakupovani.cz/o-nas/ 

Pokud jste si zamilovali (stejně jako já) produkty, které na stránkách Vědomého Nakupování najdete a rádi byste je šířili dále, nabízím Vám formy spolupráce.

 

Při registraci je povinné vyplnit IČ a název prodejny, salonu, e-shopu, webových stránek nebo blogu. Registrace jsou schváleny nejpozději do jednoho dne, snažíme se, aby registrace byla potvrzena ihned pokud je v pořádku. V případě, že schválena nebyla do jednoho dne, pravděpodobně v registraci chybí údaj, který znemožňuje schválení.

 

1) AFFILIATE PROGRAM - pokud máte svůj vlastní projekt, máte své webové stránky, či blog a rádi byste svým sledujícím, zákazníkům, či přátelům chtěli doporučit Vědomé Produkty, tak se zaregistrujte níže - https://www.vedomenakupovani.cz/affiliate-registrace/ , nic to samozřejmě nestojí, lidem vlastně posíláte jen své unikátní odkazy a za cokoliv prodaného máte 10 % provizi, takže je to poměrně jednoduché. Mně se v systému ukáže přehled a měsíčne Vám vyplácím na základě faktury provize. 

Pokud se zaregisrujete, následně registrace procházejí schvalovacím procesem. Po schválení, se přihlásíte do svého prvozního účtu zde: https://www.vedomenakupovani.cz/affiliate-login/ . Po přihlášení v sekci odkazy najdete odkazy na celý e-shop, nebo jednotlivé kategorie, stačí zákazníkovi poslat ten KÓD anebo ten kód vložit jako odkaz do svého článku, nebo nějakého textu a on když pod tímto kódem nakoupí, tak se automaticky přičte provize.

Systém si toho Vašeho zákazníka pamatuje 3 měsíce, 3 měsíce je ten kód platný, poté ho musíte poslat znovu.

 

2) MALOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE - Jedná se o provizní systém pro offline spolupráci. Vhdný pro obchůdky, kosmetická studia apod. Zde Vám mohu nabídnout slevy z cen, které mám uvedené na webu, dopravu zdarma do Vašeho místa prodeje. Podmínkou je přítomnost produktů a marketingových materiálů jako prodejní stojan a malý katalog, či letáčky a další materiály. Výše slevy se odvíjí od množství odběru. Pro konkrétní podmínky kontaktujte:

 

 

 

3) VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE - V tomto případě vše doladíme individuálně, kontaktujte prosím: